UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Stary Elbląg - Bardzo dobrze powiedziane albowiem klakierzy i lemingi powielają mit jakoby tu niby z nissanem związana jest jakaś nowa jakość i jacyś nowi ludzie. Co jest oczywiste propagandowym kłamstwem ponieważ ludzie są ci sami jeszcze z czasów henia. s i grzesia. n jak i witka. w.Ta sama niska jakość a raczej brak jakości, dziadostwo i niegospodarność na olbrzymią skalę.

Mówię sprawdzam

Anuluj