UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

PO się mści za to, że Polacy ich pognali od władzy w 2015 r. , Za to, że wszystkie afery PO zostały ujawnione, Jak ukradli 153 mld zł z OFE i jeszcze powiedzieli, że to nie są Polaków (do tej pory nie chcą powiedzieć co zrobili z tymi pieniędzmi). W 2023 r. popsuli Polakom święta, bo ludzie zamiast się spokojnie szykować do świąt to musieli wyjść protestować przeciwko nielegalnemu przejęciu Medii Publicznych (Odebrali Polakom prawo wyboru) Bo Polacy mieli wybór: Mieli POwską propagandę w TVN i mieli Telewizję Polską, która stała po stronie polskiej racji stanu i z rzetelnymi wiadomościami. Bardzo to POwcom przeszkadzało.


Anuluj