UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ani Missan a tym bardziej Śliwka. Missan byłby dobry wtedy kiedy dokończyłby ulice Wschodnią a tak to jest mierny urzędnik i tyle.
Ani Missan a tym bardziej Śliwka. Missan byłby dobry wtedy kiedy dokończyłby ulice Wschodnią a tak to jest mierny urzędnik i tyle.