UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ani Missan a tym bardziej Śliwka. Missan byłby dobry wtedy kiedy dokończyłby ulice Wschodnią a tak to jest mierny urzędnik i tyle.


Anuluj