46
01.01.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Po tym co tu bylo latami zmiana najlepsza, a uczenie się na błędach poprzednika daje efekty ! Grunt to skupiać wokół siebie ludzi o takiej samej mentalnosci a nie zaprzeszłej!!!
(2026.01.01)
Zadne pieniądze na port nie dałyby żadnej korzyści gdyby nie przekop, który był i jest ośmieszany i dyskredytowany przez KO, bo jest sukcesem PiSu. Obecnie trwająca kadencja będzie kolejną przegadaną kadencją nt portu i jego przyszlosci oraz jaki ten port ma potencjał. Oczywiscie z tym samy dyrektorem portu na czela. Zakup tramwajów opóźniony o lata. Ulicami jeździ archaiczny złom. Park wodny jest inwestycja poprzednika. Czy obecną ekipa może pokazać pełna analizę finansowa tego przedsięwzięcia. Napewno obecny prezydent mocno się promuje, ale ogólny obraz wcale nie wypada korzystnie.
(2026.01.01)
Czy naprawdę nie widzisz jak się zmienia nasze miasto? Jakie są podejmowane działania obecnego prezydenta np. transparentność w realizowaniu podejmowanych decyzji z myślą o nas mieszkańcach.
(2026.01.01)
Prezydent Missan dobrze rządzi
(2026.01.01)
Ulice nieodśnieżone. Szykuje się paraliż komunikacyjny.
Hm. (2026.01.01)

info

9  
  5
Już lepiej by było gdyby znów było województwo elbląskie ze stolicą w Elblągu. Od ponad 20 lat w województwie warmińsko-mazurskim rządzą PO/PSL/Lewica czyli to oni okradli Elbląg niemal ze wszystkiego. Zawsze tak było, że Olsztyn dostawał więcej pieniędzy na rozwój. Nigdy nie zrobili z tym porządku, żeby podział pieniędzy między Elblągiem, a Olsztynem był sprawiedliwy. Jak był pomysł, żeby przenieść Urząd Marszałkowski do Elbląga (dzięki czemu Elbląg był by drugą stolicą województwa warmińsko-mazurskiego)to PO było przeciwko. Jak Protas był Marszałkiem Województwa to wstrzymał decyzję w sprawie rewitalizacji Kolei Nadzalewowej
(2026.01.01)

info

12  
  1
Nie siej fermentu, czy zapomniałeś co działo się do 2023 roku? Teraz jest to rozliczane i stąd "twój apel" o odwołaniu? Ale większość Polaków chce rozliczenia, chyba śledzisz jakie są oczekiwania?
(2026.01.01)
Tak. Już w I turze było wiadomo, że Karol Nawrocki wygra w II turze # Nawrocki + Mentzen + Braun + Jakubiak + Stanowski + Woch+ Bartoszewicz (53,46%) # Trzaskowski+ Biejat+ Hołownia+ Senyszyn + Zandberg (46,54%). Przed II turą wyborów to już nawet TVN-owskie sondaże nie dawały Trzaskowskiemu szans na wygraną
(2026.01.01)
Napisz o tym potencjale, czy to wszystko co masz do powiedzenia: potencjał. Jaki to sukces budowa przekopu? Podaj przykłady. Kto wstrzymał budowę toru wodnego? Analiza finansowa parku wodnego była wielokrotnie publikowana. Napewno pisze się rozłącznie: na pewno na niczym się nie znasz, kolejny do "PiaS"kownicy do kolegów, właściwie towarzyszów. Tacy to patrioci co potrafią klepać bzdury z błędami gdzieś zasłyszane.
(2026.01.01)
W lokalnej polityce od czasów rederendum w 2012 praktycznie nic ciekawego sie nie dzieje - caly czas praktycznie ci sami ludzie wymieniajacy sie tylko stołkami, te same partie, zero nowych realnych do wdrożenia sensownych pomysłów.1-osobowy "Nowy Elbląg" to tylko wydmuszka o charakterze lewackim, o żadnej nowej jakości nie ma tu mowy. Mentznen i Braun nie mają tu żadnych struktur i rozpoznawalnych ludzi i nie traktują tego miasta poważnie - wystawią tu spadochroniarzy z Olsztyna czy Warszawy na biorących miejsach. Prezydentem miasta rządzi duet Wróblewski-Wcisła z tylnego fotela, więc z tego nie ma prawa wyjść nic dobrego.
Stary Elbląg (2026.01.01)