A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@Słuszna decyzja - Hahaha to trzeba było dać po kilkanaście patroli policji koło rzeki Elbląg na ten czas. Jak na mecze Olimpii to wysyłają ich tam wszystkich, a na sylwestra to był jakiś problem????😆
W Toruniu to w tym roku akurat będzie przyzwoita impreza, bo Polsat robi tam Sylwestra, wiec żart Ci się nie udał. Co do Elbląga, to bardzo dobra decyzja w tych okolicznościach.
@Prawy - Kiedy to było fantasto? Pod jakimi względami. Dla mnie kolej zbędna, potrafię sama pojechać gdziekolwiek chcę i o każdej porze. Tabletki wziąłeś?
O ile moje pogody się nie mylą to ma nie wiać już tak mocno i wieczór noc bez opadów śniegu tylko mróz.
Chwytaj za grabie i do roboty. nie patrz na innych tylko daj przyklad - robisz to dla siebie i swojego regionu.
No tak przecież planeta płonie
Trzeba zbierać na sortownie śmieci, bo jakiś baran nieubezpieczyl firmy, brawo czekamy na wyciągnięcie konsekwencji.
Alternatywa powinna być taka że mogłoby się odbyć na placu Jagiellończyka jak przez wiele lat się odbywało. Teraz nie ma sztucznych ogni więc nie powinno przeszkadzać.
A czy sylwester i ogólnie wszystko musi być zawsze na starówce są jeszcze inne miejsca np. plac Jagiellończyka czy amfiteatr w parku dolinka
Skoro odwołane to dlaczego dziś w Sylwestra około 11 tej na miejscu po Torturze widziałem 2 samochody firmy pirotechnicznej