87
30.12.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Słuszna decyzja - Hahaha to trzeba było dać po kilkanaście patroli policji koło rzeki Elbląg na ten czas. Jak na mecze Olimpii to wysyłają ich tam wszystkich, a na sylwestra to był jakiś problem????😆
(2025.12.30)
W Toruniu to w tym roku akurat będzie przyzwoita impreza, bo Polsat robi tam Sylwestra, wiec żart Ci się nie udał. Co do Elbląga, to bardzo dobra decyzja w tych okolicznościach.
(2025.12.30)
@Prawy - Kiedy to było fantasto? Pod jakimi względami. Dla mnie kolej zbędna, potrafię sama pojechać gdziekolwiek chcę i o każdej porze. Tabletki wziąłeś?
(2025.12.30)
O ile moje pogody się nie mylą to ma nie wiać już tak mocno i wieczór noc bez opadów śniegu tylko mróz.
(2025.12.30)

info

1  
  1
Chwytaj za grabie i do roboty. nie patrz na innych tylko daj przyklad - robisz to dla siebie i swojego regionu.
Adamkowosta (2025.12.31)
No tak przecież planeta płonie
Gosia Gosia Gosia (2025.12.31)

info

2  
  0
Trzeba zbierać na sortownie śmieci, bo jakiś baran nieubezpieczyl firmy, brawo czekamy na wyciągnięcie konsekwencji.
(2025.12.31)

info

3  
  1
Alternatywa powinna być taka że mogłoby się odbyć na placu Jagiellończyka jak przez wiele lat się odbywało. Teraz nie ma sztucznych ogni więc nie powinno przeszkadzać.
BezNika (2025.12.31)

info

2  
  0
A czy sylwester i ogólnie wszystko musi być zawsze na starówce są jeszcze inne miejsca np. plac Jagiellończyka czy amfiteatr w parku dolinka
Elblążanin1234567890 (2025.12.31)

info

2  
  0
Skoro odwołane to dlaczego dziś w Sylwestra około 11 tej na miejscu po Torturze widziałem 2 samochody firmy pirotechnicznej
Mariusz 76 (2025.12.31)