UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Prawy - Kiedy to było fantasto? Pod jakimi względami. Dla mnie kolej zbędna, potrafię sama pojechać gdziekolwiek chcę i o każdej porze. Tabletki wziąłeś?


Anuluj