UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Prawy - Kiedy to było fantasto? Pod jakimi względami. Dla mnie kolej zbędna, potrafię sama pojechać gdziekolwiek chcę i o każdej porze. Tabletki wziąłeś?
@Prawy - Kiedy to było fantasto? Pod jakimi względami. Dla mnie kolej zbędna, potrafię sama pojechać gdziekolwiek chcę i o każdej porze. Tabletki wziąłeś?