UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Trzeba zbierać na sortownie śmieci, bo jakiś baran nieubezpieczyl firmy, brawo czekamy na wyciągnięcie konsekwencji.
Trzeba zbierać na sortownie śmieci, bo jakiś baran nieubezpieczyl firmy, brawo czekamy na wyciągnięcie konsekwencji.