Wybrany wątek opinii

I bardzo dobrze jedni będą układać worki z piaskiem a pijani będą się bawić i pałętać pod nogami
Słuszna decyzja (2025.12.30)
@Słuszna decyzja - "jedni będą układać worki z piaskiem a pijani będą się bawić i pałętać pod nogami" - Elektorat PIS brzydzi się pracą (swoją, a nawet cudzą), więc będzie niezadowolony - co widać po wpisach.
(2025.12.30)
@Słuszna decyzja - Hahaha to trzeba było dać po kilkanaście patroli policji koło rzeki Elbląg na ten czas. Jak na mecze Olimpii to wysyłają ich tam wszystkich, a na sylwestra to był jakiś problem????😆
(2025.12.30)
Powrót do komentarzy