Wybrany wątek opinii
I bardzo dobrze jedni będą układać worki z piaskiem a pijani będą się bawić i pałętać pod nogami
Do moderacji
Odpowiedz
116
11
@Słuszna decyzja - "jedni będą układać worki z piaskiem a pijani będą się bawić i pałętać pod nogami" - Elektorat PIS brzydzi się pracą (swoją, a nawet cudzą), więc będzie niezadowolony - co widać po wpisach.
Do moderacji
Odpowiedz
11
3
@Słuszna decyzja - Hahaha to trzeba było dać po kilkanaście patroli policji koło rzeki Elbląg na ten czas. Jak na mecze Olimpii to wysyłają ich tam wszystkich, a na sylwestra to był jakiś problem????😆
Do moderacji
Odpowiedz
4
5