UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Alternatywa powinna być taka że mogłoby się odbyć na placu Jagiellończyka jak przez wiele lat się odbywało. Teraz nie ma sztucznych ogni więc nie powinno przeszkadzać.

BezNika

Anuluj