UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Słuszna decyzja - Hahaha to trzeba było dać po kilkanaście patroli policji koło rzeki Elbląg na ten czas. Jak na mecze Olimpii to wysyłają ich tam wszystkich, a na sylwestra to był jakiś problem????😆
@Słuszna decyzja - Hahaha to trzeba było dać po kilkanaście patroli policji koło rzeki Elbląg na ten czas. Jak na mecze Olimpii to wysyłają ich tam wszystkich, a na sylwestra to był jakiś problem????😆