UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Słuszna decyzja - Hahaha to trzeba było dać po kilkanaście patroli policji koło rzeki Elbląg na ten czas. Jak na mecze Olimpii to wysyłają ich tam wszystkich, a na sylwestra to był jakiś problem????😆


Anuluj