Wybrany wątek opinii
I bardzo dobrze. Elektorat PiSowski pojedzie do Torunia.
Do moderacji
Odpowiedz
68
86
o czym ty piszesz chyba po się bawi i twoja banda uśmiechniętych
Do moderacji
Odpowiedz
13
18
I racja
Do moderacji
Odpowiedz
5
0
Albo Toruń albo Chełm i tyle cywilizacji
Do moderacji
Odpowiedz
5
2
A elektorat PeOwski pojedzie na zbiór szczawiu i mirabelek albo szparagów, bo dzięki waszemu guru jest bezrobocie.
Do moderacji
Odpowiedz
9
16
@$ - Widać jeździsz skoro polecasz a elektorat PeOwski pracuje w Polsce a nie jeździ do Niemiec. W końcu mamy G20 o czym Batyr z Przydaczem aż się ślinią na pobyt z tej okazji u Trumpa na Florydzie.
Do moderacji
Odpowiedz
8
8
Jak siedzisz całe życie d.. to kolej też zbędna. Pamiętam jak Toruń był porównywalny z Elblągiem. Dzisiaj to metropolita w porównaniu z Elblągiem.
Do moderacji
Odpowiedz
8
1
A wy za to macie swojego rudego, którego podobno nikt nie ogra a teraz zwykłym popychłem jest....
Do moderacji
Odpowiedz
7
7
W Toruniu to w tym roku akurat będzie przyzwoita impreza, bo Polsat robi tam Sylwestra, wiec żart Ci się nie udał. Co do Elbląga, to bardzo dobra decyzja w tych okolicznościach.
Do moderacji
Odpowiedz
8
4
@Prawy - Kiedy to było fantasto? Pod jakimi względami. Dla mnie kolej zbędna, potrafię sama pojechać gdziekolwiek chcę i o każdej porze. Tabletki wziąłeś?
Do moderacji
Odpowiedz
1
1
Polsat coraz bardziej pucuje putinowcom, zatem nic nie dziwi.
Do moderacji
Odpowiedz
0
2