Wybrany wątek opinii

I bardzo dobrze. Elektorat PiSowski pojedzie do Torunia.
(2025.12.30)
o czym ty piszesz chyba po się bawi i twoja banda uśmiechniętych
Wyborca2025 (2025.12.30)
I racja
(2025.12.30)
Albo Toruń albo Chełm i tyle cywilizacji
(2025.12.30)
A elektorat PeOwski pojedzie na zbiór szczawiu i mirabelek albo szparagów, bo dzięki waszemu guru jest bezrobocie.
$ (2025.12.30)
@$ - Widać jeździsz skoro polecasz a elektorat PeOwski pracuje w Polsce a nie jeździ do Niemiec. W końcu mamy G20 o czym Batyr z Przydaczem aż się ślinią na pobyt z tej okazji u Trumpa na Florydzie.
(2025.12.30)
Jak siedzisz całe życie d.. to kolej też zbędna. Pamiętam jak Toruń był porównywalny z Elblągiem. Dzisiaj to metropolita w porównaniu z Elblągiem.
Prawy (2025.12.30)
A wy za to macie swojego rudego, którego podobno nikt nie ogra a teraz zwykłym popychłem jest....
(2025.12.30)
W Toruniu to w tym roku akurat będzie przyzwoita impreza, bo Polsat robi tam Sylwestra, wiec żart Ci się nie udał. Co do Elbląga, to bardzo dobra decyzja w tych okolicznościach.
(2025.12.30)
@Prawy - Kiedy to było fantasto? Pod jakimi względami. Dla mnie kolej zbędna, potrafię sama pojechać gdziekolwiek chcę i o każdej porze. Tabletki wziąłeś?
(2025.12.30)
Polsat coraz bardziej pucuje putinowcom, zatem nic nie dziwi.
(2025.12.31)
Powrót do komentarzy