UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A czy sylwester i ogólnie wszystko musi być zawsze na starówce są jeszcze inne miejsca np. plac Jagiellończyka czy amfiteatr w parku dolinka
Elblążanin1234567890
A czy sylwester i ogólnie wszystko musi być zawsze na starówce są jeszcze inne miejsca np. plac Jagiellończyka czy amfiteatr w parku dolinka
Elblążanin1234567890