UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A czy sylwester i ogólnie wszystko musi być zawsze na starówce są jeszcze inne miejsca np. plac Jagiellończyka czy amfiteatr w parku dolinka

Elblążanin1234567890

Anuluj