A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Oczywiście mógłby się odbyć na placu Jagiellończyka jak to kiedyś bywało ale kasa pewnikiem zniknęła ? A może ktoś przytulił?
I tak ktoś ostro świętuje...
Zajumali kasę na 15 minut fajerwerków? No to mieszkańcy rozpoczęli pokaz przed 20.. no to jeszcze ze 4 h strzelanki, i fajerwerków.
No i co z tymi informacjami o. zastępstwie dla sylwestra miejskiego?
I generalnie wszystkie imprezy piwinny wrócić na plac Jagiellończyka
Polsat coraz bardziej pucuje putinowcom, zatem nic nie dziwi.
Mieszkancy nie potrafia sie normalnie bawic. Pije baba I chlop dra sie potem. Zero kultury I szacunku.
Lepiej ze odwolano bedzie spokoj.