87
30.12.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Oczywiście mógłby się odbyć na placu Jagiellończyka jak to kiedyś bywało ale kasa pewnikiem zniknęła ? A może ktoś przytulił?
(2025.12.31)

info

2  
  1
I tak ktoś ostro świętuje...
Medium (2025.12.31)

info

1  
  0
Zajumali kasę na 15 minut fajerwerków? No to mieszkańcy rozpoczęli pokaz przed 20.. no to jeszcze ze 4 h strzelanki, i fajerwerków.
(2025.12.31)

info

1  
  0
No i co z tymi informacjami o. zastępstwie dla sylwestra miejskiego?
Czekamy (2025.12.31)

info

1  
  0
I generalnie wszystkie imprezy piwinny wrócić na plac Jagiellończyka
(2025.12.31)

info

3  
  0
Polsat coraz bardziej pucuje putinowcom, zatem nic nie dziwi.
(2025.12.31)
Mieszkancy nie potrafia sie normalnie bawic. Pije baba I chlop dra sie potem. Zero kultury I szacunku. Lepiej ze odwolano bedzie spokoj.
(2025.12.31)

info

1  
  0