A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jak siedzisz całe życie d.. to kolej też zbędna. Pamiętam jak Toruń był porównywalny z Elblągiem. Dzisiaj to metropolita w porównaniu z Elblągiem.
Nie mogło być mądrzejszej decyzji!
Z braku takiej imprezy, to żałoby nie będę nosić!
@Słuszna decyzja - "jedni będą układać worki z piaskiem a pijani będą się bawić i pałętać pod nogami" - Elektorat PIS brzydzi się pracą (swoją, a nawet cudzą), więc będzie niezadowolony - co widać po wpisach.
Nawet gdyby ten sylwester miał się odbyć na siłę to i tak bym "gratulował" inwencji twórczej tym co by się zdecydowali bawić w taką pogodę.
Przecież jutro po 12.00 ma się wszystko uspokoić. Bardzo zła decyzja.
zła, dobra decyzja jakie to ma znaczenie gdy PLANETA PŁONIE I Brudne dłonie na Condonie? Elo gosia gosia 2 godziny przio buhahaha elo 300 !
A wy za to macie swojego rudego, którego podobno nikt nie ogra a teraz zwykłym popychłem jest....
I bardzo dobrze nie będzie wałęsania się do rana strzelania z petard i tłuczenia butelek.
Dobra, zrobimy swój nie oficjalny konkurs petardami o północy