87
30.12.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jak siedzisz całe życie d.. to kolej też zbędna. Pamiętam jak Toruń był porównywalny z Elblągiem. Dzisiaj to metropolita w porównaniu z Elblągiem.
Prawy (2025.12.30)
Nie mogło być mądrzejszej decyzji!
(2025.12.30)

info

8  
  3
Z braku takiej imprezy, to żałoby nie będę nosić!
Bezproblemowy (2025.12.30)

info

5  
  1
@Słuszna decyzja - "jedni będą układać worki z piaskiem a pijani będą się bawić i pałętać pod nogami" - Elektorat PIS brzydzi się pracą (swoją, a nawet cudzą), więc będzie niezadowolony - co widać po wpisach.
(2025.12.30)
Nawet gdyby ten sylwester miał się odbyć na siłę to i tak bym "gratulował" inwencji twórczej tym co by się zdecydowali bawić w taką pogodę.
Kkkkk1 (2025.12.30)

info

6  
  2
Przecież jutro po 12.00 ma się wszystko uspokoić. Bardzo zła decyzja.
aborygen_stont (2025.12.30)
zła, dobra decyzja jakie to ma znaczenie gdy PLANETA PŁONIE I Brudne dłonie na Condonie? Elo gosia gosia 2 godziny przio buhahaha elo 300 !
(2025.12.30)

info

1  
  2
A wy za to macie swojego rudego, którego podobno nikt nie ogra a teraz zwykłym popychłem jest....
(2025.12.30)
I bardzo dobrze nie będzie wałęsania się do rana strzelania z petard i tłuczenia butelek.
MMi (2025.12.30)

info

8  
  2
Dobra, zrobimy swój nie oficjalny konkurs petardami o północy
Sytuacja opanowana (2025.12.30)

info

3  
  2