UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W Toruniu to w tym roku akurat będzie przyzwoita impreza, bo Polsat robi tam Sylwestra, wiec żart Ci się nie udał. Co do Elbląga, to bardzo dobra decyzja w tych okolicznościach.
W Toruniu to w tym roku akurat będzie przyzwoita impreza, bo Polsat robi tam Sylwestra, wiec żart Ci się nie udał. Co do Elbląga, to bardzo dobra decyzja w tych okolicznościach.