40
17.12.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Widać niektórzy komentujący nie zauważyli, że trochę się zmieniło. Coraz więcej elblążan (od 1 stycznia 2026 roku - Elblążan) podróżuje do Olsztyna, gdyż korzysta tam z usług medycznych i leczenia szpitalnego. Tamtejszy Szpital Klinicznyy, ale też i Wojewódzki zapewnia dobry stan leczenia (jest tam naprawdę wielu doskonałych lekarzy i to szanujących pacjentów). Ponadto wzrasta liczba studentów z Elbląga w Warminsko-Mazurskim Uniwersytecie, a Wydział Weterynarii posiada opinię najlepszej placówki w Polsce, również dobre opinie posiada Wydział Lekarski. Nadal też wysoki poziom posiadają wydziały zawodowe wcześniej funkcjonujące w Akademii Rolniczo Technicznej. Ostatnie badania warunków życia w miastach przyniosły zaskakujący wynik, że to właśnie Olsztyn został zwycięzcą, a nie jak dotąd Wrocław czy Kraków. Także radzę przejechać się do Olsztyna i na własne "oczy" sprawdzić tamtejszą sytuację, a nie powielać jakieś tendencyjne i mało realne opinie.
Lórk Nuarb (2025.12.17)
Do kogo kierujesz swoj apel? Do tych którzy przez kilkanascie lat nie potrafili wyremontowac torowisk tramwajowych i wymienic taboru ? Do tych ktorzy od 8 lat nie moga odbudowac drewnianej kładki nad Srebrnym Potokiem w Bażantarni? A może do tych ktorzy od 15 lat nie moga wprowadzic zielonej fali na sygnalizacji swietlnej? Zejdz na ziemie i mysl na kogo glosujesz w wyborach.
Jawamwójtaniewybierałem (2025.12.17)
... prowincja ktora trzeba doic. polecam nie jezdzic, polaczenie bedzie nierentowne i zamkną
Gosc. (2025.12.17)
I to jest odpowiedz Urzedu Marszałkowskiego na plany budowy szybkiej kolei do Gdanska przez Nowy Dwor. Czyli jeszcze wiecej polaczen do stolycy szuwarowej.
(2025.12.17)

info

17  
  2
@Lórk Nuarb - Sam jesteś mało realny. Miasto zostało zdegradowane z miasta wojewódzkiego do Wólki Małej stąd ten wzrost zamożności Olsztyna kosztem Elbląga. teraz czas aby nasze miasto zostało dofinansowane taką samą różnicą jaką otrzymał Olsztyn. Inaczej zawsze będziemy zmuszani jeździć z każdą pierdołką do Olsztyna lub Gdańska tracąc czas i pieniądze.
(2025.12.17)
Noe pij wiecej bo ci szkodzi.
(2025.12.17)
@Lórk Nuarb - Ty jarzabek idz ksdzic gdzie indziej.
(2025.12.17)
Same ważne tematy hahaha... A co tuba propagandowa tuskanów napisze o tym, że Elbląg jest jednym z najbardziej zadłużonych miast w Polsce oraz o tym, że jest w czołówce miast w których żyje się najgorzej.
(2025.12.17)
Już o tym pisali na portelu. Tak to jest, gdy czyta się wybiórczo.
Geisbskek (2025.12.17)
Powinno być więcej pociągów do Gdańska a nie bagienno szuwarowego Olsztyna
(2025.12.17)

info

23  
  4