UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Lórk Nuarb - Sam jesteś mało realny. Miasto zostało zdegradowane z miasta wojewódzkiego do Wólki Małej stąd ten wzrost zamożności Olsztyna kosztem Elbląga. teraz czas aby nasze miasto zostało dofinansowane taką samą różnicą jaką otrzymał Olsztyn. Inaczej zawsze będziemy zmuszani jeździć z każdą pierdołką do Olsztyna lub Gdańska tracąc czas i pieniądze.