Wybrany wątek opinii

Widać niektórzy komentujący nie zauważyli, że trochę się zmieniło. Coraz więcej elblążan (od 1 stycznia 2026 roku - Elblążan) podróżuje do Olsztyna, gdyż korzysta tam z usług medycznych i leczenia szpitalnego. Tamtejszy Szpital Klinicznyy, ale też i Wojewódzki zapewnia dobry stan leczenia (jest tam naprawdę wielu doskonałych lekarzy i to szanujących pacjentów). Ponadto wzrasta liczba studentów z Elbląga w Warminsko-Mazurskim Uniwersytecie, a Wydział Weterynarii posiada opinię najlepszej placówki w Polsce, również dobre opinie posiada Wydział Lekarski. Nadal też wysoki poziom posiadają wydziały zawodowe wcześniej funkcjonujące w Akademii Rolniczo Technicznej. Ostatnie badania warunków życia w miastach przyniosły zaskakujący wynik, że to właśnie Olsztyn został zwycięzcą, a nie jak dotąd Wrocław czy Kraków. Także radzę przejechać się do Olsztyna i na własne "oczy" sprawdzić tamtejszą sytuację, a nie powielać jakieś tendencyjne i mało realne opinie.
Lórk Nuarb (2025.12.17)
@Lórk Nuarb - Sam jesteś mało realny. Miasto zostało zdegradowane z miasta wojewódzkiego do Wólki Małej stąd ten wzrost zamożności Olsztyna kosztem Elbląga. teraz czas aby nasze miasto zostało dofinansowane taką samą różnicą jaką otrzymał Olsztyn. Inaczej zawsze będziemy zmuszani jeździć z każdą pierdołką do Olsztyna lub Gdańska tracąc czas i pieniądze.
(2025.12.17)
@Lórk Nuarb - Ty jarzabek idz ksdzic gdzie indziej.
(2025.12.17)
Powrót do komentarzy