UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Lórk Nuarb - Sam jesteś mało realny. Miasto zostało zdegradowane z miasta wojewódzkiego do Wólki Małej stąd ten wzrost zamożności Olsztyna kosztem Elbląga. teraz czas aby nasze miasto zostało dofinansowane taką samą różnicą jaką otrzymał Olsztyn. Inaczej zawsze będziemy zmuszani jeździć z każdą pierdołką do Olsztyna lub Gdańska tracąc czas i pieniądze.


Anuluj