UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Do kogo kierujesz swoj apel? Do tych którzy przez kilkanascie lat nie potrafili wyremontowac torowisk tramwajowych i wymienic taboru ? Do tych ktorzy od 8 lat nie moga odbudowac drewnianej kładki nad Srebrnym Potokiem w Bażantarni? A może do tych ktorzy od 15 lat nie moga wprowadzic zielonej fali na sygnalizacji swietlnej? Zejdz na ziemie i mysl na kogo glosujesz w wyborach.
Jawamwójtaniewybierałem