UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Widać niektórzy komentujący nie zauważyli, że trochę się zmieniło. Coraz więcej elblążan (od 1 stycznia 2026 roku - Elblążan) podróżuje do Olsztyna, gdyż korzysta tam z usług medycznych i leczenia szpitalnego. Tamtejszy Szpital Klinicznyy, ale też i Wojewódzki zapewnia dobry stan leczenia (jest tam naprawdę wielu doskonałych lekarzy i to szanujących pacjentów). Ponadto wzrasta liczba studentów z Elbląga w Warminsko-Mazurskim Uniwersytecie, a Wydział Weterynarii posiada opinię najlepszej placówki w Polsce, również dobre opinie posiada Wydział Lekarski. Nadal też wysoki poziom posiadają wydziały zawodowe wcześniej funkcjonujące w Akademii Rolniczo Technicznej. Ostatnie badania warunków życia w miastach przyniosły zaskakujący wynik, że to właśnie Olsztyn został zwycięzcą, a nie jak dotąd Wrocław czy Kraków. Także radzę przejechać się do Olsztyna i na własne "oczy" sprawdzić tamtejszą sytuację, a nie powielać jakieś tendencyjne i mało realne opinie.

Lórk Nuarb

Anuluj