UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Do kogo kierujesz swoj apel? Do tych którzy przez kilkanascie lat nie potrafili wyremontowac torowisk tramwajowych i wymienic taboru ? Do tych ktorzy od 8 lat nie moga odbudowac drewnianej kładki nad Srebrnym Potokiem w Bażantarni? A może do tych ktorzy od 15 lat nie moga wprowadzic zielonej fali na sygnalizacji swietlnej? Zejdz na ziemie i mysl na kogo glosujesz w wyborach.
Jawamwójtaniewybierałem