Wybrany wątek opinii

I gitara, coraz więcej ludzi jeździ do Olsztyna, tam jest przyszlosc, pozdrawiam elblaska brygadę KO, wesołych swiat
(2025.12.17)
Noe pij wiecej bo ci szkodzi.
(2025.12.17)
Jak wolisz Olsztyn to się wyprowadź z Elbląga, dzięki nowemu rozkładowi będziesz mógł częściej do nas wracać i podziwiać co straciłeś.
(2025.12.17)
Powrót do komentarzy