Wybrany wątek opinii
I gitara, coraz więcej ludzi jeździ do Olsztyna, tam jest przyszlosc, pozdrawiam elblaska brygadę KO, wesołych swiat
Do moderacji
Odpowiedz
8
61
Noe pij wiecej bo ci szkodzi.
Do moderacji
Odpowiedz
3
3
Jak wolisz Olsztyn to się wyprowadź z Elbląga, dzięki nowemu rozkładowi będziesz mógł częściej do nas wracać i podziwiać co straciłeś.
Do moderacji
Odpowiedz
4
1