Wybrany wątek opinii

Budować szybką kolej w 30 minut i mniej do Gdańska przez Nowy Dwór Gdański a nie do jakiegoś Olsztyna gdzie każdy elblążanin wie że jest grabiony na rzecz tego śmiesznego miasta. My tu w Elblągu mamy tylko z pomorzem i morzem więzy krwi a nie z jakimiś jeziorami.
(2025.12.17)
Do kogo kierujesz swoj apel? Do tych którzy przez kilkanascie lat nie potrafili wyremontowac torowisk tramwajowych i wymienic taboru ? Do tych ktorzy od 8 lat nie moga odbudowac drewnianej kładki nad Srebrnym Potokiem w Bażantarni? A może do tych ktorzy od 15 lat nie moga wprowadzic zielonej fali na sygnalizacji swietlnej? Zejdz na ziemie i mysl na kogo glosujesz w wyborach.
Jawamwójtaniewybierałem (2025.12.17)
Powrót do komentarzy