Wybrany wątek opinii

Same ważne tematy hahaha... A co tuba propagandowa tuskanów napisze o tym, że Elbląg jest jednym z najbardziej zadłużonych miast w Polsce oraz o tym, że jest w czołówce miast w których żyje się najgorzej.
(2025.12.17)
Już o tym pisali na portelu. Tak to jest, gdy czyta się wybiórczo.
Geisbskek (2025.12.17)
Dla i... , który ocenił sytuację Elbląga łapk@ w dół, to są fakty nie opinia. O ile rozumiesz po polsku bo może tylko po powsku....
(2025.12.17)
Powrót do komentarzy