Wybrany wątek opinii

po jaki.. do olsztyna czescij?
(2025.12.17)
Bo wg najnowszych ustaleń to stolica wojewodztwa, a my jesteśmy jej lennem.
(2025.12.17)
... prowincja ktora trzeba doic. polecam nie jezdzic, polaczenie bedzie nierentowne i zamkną
Gosc. (2025.12.17)
Powrót do komentarzy