Wybrany wątek opinii
po jaki.. do olsztyna czescij?
Do moderacji
Odpowiedz
60
13
Bo wg najnowszych ustaleń to stolica wojewodztwa, a my jesteśmy jej lennem.
Do moderacji
Odpowiedz
23
6
... prowincja ktora trzeba doic.
polecam nie jezdzic, polaczenie bedzie nierentowne i zamkną
Do moderacji
Odpowiedz
16
2