A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Pani Anno w punkt 🤣
Wiem, że codziennie trasę pomiędzy Gdańskiem a Elblągiem pokonuje kilka tysięcy ludzi. Ta trasa mogła by już istnieć, gdyby pieniądze nie zostały utopione w przekopie mierzei.
Moja historia jest podobna do innych ale kiedy nie masz od wielu lat do kogo się odezwać to piszesz bo myślisz że ktoś słucha ? Zaoszczędzone środki na czarną godzinę zostały wyczerpane a zadłużone mieszkanie czeka na eksmisję, dlatego przydała by się dobrowolna pomoc w dramatycznej sytuacji bo mimo wielu lat ciężkiej pracy jest źle. Życie nie było usłane różami a do emerytury ponad trzy lata, nie doczekam, nie do żyję... wiem to ! Problemy z kręgosłupem nie zachęcają do zatrudnienia mimo że mam kwalifikacje mistrza w budownictwie i byłem często prowadzącym, wzorem do naśladowania. Odznaka „Honorowy Dawca Krwi - Zasłużony dla Zdrowia Narodu”: jest moją wizytówką, służyłem przez wiele lat pomocą, darem życia dla potrzebującego. Dziś to wszystko nic nie znaczy, wiek i zdrowie przegrało. Dziś już nie jesteś potrzebny, nie istniejesz, zostałeś sam ! Żyjemy w czasach żerowania na ludzkiej krzywdzie, oszustwa są codziennością ale nie należy wszystkich mierzyć jedną miarą ! Nie naciągam, nie oszukuje, można sprawdzić. Faktem jest że i ty możesz pomóc uratować życie. PL48 1090 2617 0000 0001 4864 4333 swift - wbkpplpp
W Gdańsku to w tych windach bezdomni śpią. Chcemy tego?
@Anna L. - A co zrobił dla ziemi elbląskiej POSEŁ Krasulski? SZEŚĆ kadencji w sejmie i NIC, ZERO.8 lat rządzili w kraju pełnią władzy, a chłop nawet żadnej interpelacji o Elblągu nie wniósł.
@KolejnaElbląg - Niedasizm, - to najpiękniejsze słowo dla leni, bo jak się nie da, to nie trzeba nic robić... I o to chodzi, by zarobić I się wcale nie narobić, a że dziura jest w budżecie, I się bajzel ten nie spina, przecież dobrze o tym wiecie jaka tego jest przyczyna, kasy nie ma I nie będzie, bo odpływa gdzieś na wojnę, wszyscy mówią o tym wszędzie, na oddziały czyjeś zbrojne, to nie nasza wojna mówią, Orban wciąż oznajmia światu, lecz rządzący nam to wmówią, jak kapelan swemu bratu, módlmy sie więc wszyscy bracia, by niedasizm poległ pierwszy, bo gdy przjdzie nam do starcia, nie będziemy pisać wierszy
Przepraszam, że nie na temat, ale czy ktoś może powiedzieć, dlaczego sprzęt na otwartym basenie stoi bez zabezpieczenia w okresie zimowym???? Przecież to wszystko szlag trafi.
Halo, czy naprawdę "koszt studium wykonalności to 15 mln zł"?
Uwaga na przygłupa, który nawierca opony w samochodach na Leśmiana. Proponuję założyć monitoring, jak i ja zrobiłam.
@Ela W. - Pewnie jakiś narkoman, bo tam takich nie brakuje. Siedzą w piwnicach, a w nocy wyłażą i niszczą.