50
01.12.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jak wcislo w to wchodzi to klapa pewna
(2025.12.01)

info

12  
  4
Wystarczą na peronach.
(2025.12.01)
Dla wózka to trochę mało.
(2025.12.01)
@Czy - Gościu! y tak poważnie o tych kosmitach?! O Jezu, ale fajnie!!! Już lecę do Mac'ka do New Dworu i będę na nich czekał!!! Niech wiedzą, że na Ziemi też żyją kulturalni kosmici!!!
stefek jajcarz (2025.12.01)
Tu będzie taka kolej jak Peowski POrt..... a PO zatem jak by natura chciała to by te tory zrobiła.
(2025.12.01)

info

9  
  4
Ten dworzec jak wyglądał przed wojną tak samo wygląda i teraz - tu widać jak się czas zatrzymał. Jednak zadupie to zadupie tak musi być.
(2025.12.01)
Ta schody.. do samego nieba !!! windy jak najbardziej i to nie tylko dla niepełnosprawnych, dla wszystkich, bo jak ktoś wcześniej napisał, zdrowemu jest bardzo cięžko tłuc się po tych schodach z tobołami. Toboły piękne dni, to były by, gdyby te windy powstały. Wydano setki tysięcy na hamaki, budki dla ptaków, piekarczyki, słowem rzeczy mniej ważne I mniej potrzebne niż te windy - to absolutna konieczność I koszty śmiesznie niskie w porównaniu z tymi niejednokrotnie zmarnowanymi pieniędzmi z budżetu obywatelskiego. Aż dziw bierze, że będąc przez 25 lat miastem wojewódzkim, Elbląg tych wind się nie doczekał, a taki Wcisła... on trwa i trwa jak opoka, może jest bez oka, nie widzi co nam trzeba, bo jeszcze oprócz chleba, windy nam trzeba na dworcu, I to teraz - nie w marcu.
Bez kagańca. (2025.12.01)
Tak sobie czytam komentarze i tak sobie myślę że tu chyba już nigdy nic się nie wydarzy. Marazm i brak ambicji?. Może windy to jeszcze kiedyś bedą, tylko nie będzie dokąd jechać. Wszystko mam odjedzie, bo zamiast walczyć o przyszłość pielęgnujemy „niedasizm”.
KolejnaElbląg (2025.12.02)
na stacji Elbląg od trzech tygodni brak informacji na tablicach elektronicznych czy to sprawia to trudność
mir (2025.12.02)

info

2  
  1
Winda na dworcu w Elblągu musi być, musimy się rozwijać, trzeba z optymizmem patrzeć w przyszłość. Polska niebawem będzie miała metro w dziesięciu miastach więc ten rozwój nadchodzi błyskawicznie, nie możemy zostać w tyle; )
Sroka (2025.12.02)

info

5  
  1