Wybrany wątek opinii
Tak sobie czytam komentarze i tak sobie myślę że tu chyba już nigdy nic się nie wydarzy. Marazm i brak ambicji?. Może windy to jeszcze kiedyś bedą, tylko nie będzie dokąd jechać. Wszystko mam odjedzie, bo zamiast walczyć o przyszłość pielęgnujemy „niedasizm”.
Do moderacji
Odpowiedz
6
1
@KolejnaElbląg - Niedasizm, - to najpiękniejsze słowo dla leni, bo jak się nie da, to nie trzeba nic robić... I o to chodzi, by zarobić I się wcale nie narobić, a że dziura jest w budżecie, I się bajzel ten nie spina, przecież dobrze o tym wiecie jaka tego jest przyczyna, kasy nie ma I nie będzie, bo odpływa gdzieś na wojnę, wszyscy mówią o tym wszędzie, na oddziały czyjeś zbrojne, to nie nasza wojna mówią, Orban wciąż oznajmia światu, lecz rządzący nam to wmówią, jak kapelan swemu bratu, módlmy sie więc wszyscy bracia, by niedasizm poległ pierwszy, bo gdy przjdzie nam do starcia, nie będziemy pisać wierszy
Do moderacji
Odpowiedz
3
3