A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Windy na dworcu i peronach powinny już dawno powstać. Tak samo przedłużenie tunelu od razu z wyjściem na pl. Dworcowy, aby nie trzeba było przechodzić przez Dworzec który jest wąskim gardłem.
Mam nadzieję, że radni wykażą poparcie dla tych idei i nie zapomną o przywróceniu istniejącego przez kilkadziesiąt lat tzw. Kolejowego Komisariatu Policji.
Elbląg Województwo Żuławskie.
to już dawno powinno być zrobione!!! jak patrzy się na staruszków albo osoby na wózkach lub z wózkami, przejeżdżające i przechodzące przez torowisko, to się serce kraje!
@Ela W. - Robi dobrą robotę dla wulkanizacji z tej ulicy.
Teraz, to pojechałeś! Powiedz na którym dworcu, kiedy, o której godzinie. Jest monitoring, to się sprawdzi. Za szerzenie fake news można się dochrapać...
Tu jest Pan(i) w błędzie. Pamiętam na Dworcu przechowalnię bagażu (obecnie, niestety nie czynna kasa, ta z największym "oknem"), kasy biletowe, które były zaraz na prawo od wejścia. I teraz ciekawostka. Przed wejściem na perony, było stanowisko, gdzie Pan w kolejarskim mundurze sprawdzał bilety uprawniające do przejazdu koleją. Osoby, które nigdzie nie jechały, a chciały wejść na peron, musiały wykupić tzw "peronówkę". Była też RESTAURACJA! Chyba się jednak coś zmieniło.
Owszem, kształt, kubatura budynku pozostały, ale łezka w oku się kręci.
kiedy Zatorze połączą z S7 - to bardziej realne niż te mżonki mącicieli
Nie znam tego Wcisły ale znam za to wasza zazdrość i zjadliwość.
@Bez kagańca. - Jednej windy się doczekaliśmy! Była krótko na Lotnisku, a teraz służy wszystkim w UM. Jest światełko w tunelu.