UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Ela W. - Pewnie jakiś narkoman, bo tam takich nie brakuje. Siedzą w piwnicach, a w nocy wyłażą i niszczą.
@Ela W. - Pewnie jakiś narkoman, bo tam takich nie brakuje. Siedzą w piwnicach, a w nocy wyłażą i niszczą.