UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@KolejnaElbląg - Niedasizm, - to najpiękniejsze słowo dla leni, bo jak się nie da, to nie trzeba nic robić... I o to chodzi, by zarobić I się wcale nie narobić, a że dziura jest w budżecie, I się bajzel ten nie spina, przecież dobrze o tym wiecie jaka tego jest przyczyna, kasy nie ma I nie będzie, bo odpływa gdzieś na wojnę, wszyscy mówią o tym wszędzie, na oddziały czyjeś zbrojne, to nie nasza wojna mówią, Orban wciąż oznajmia światu, lecz rządzący nam to wmówią, jak kapelan swemu bratu, módlmy sie więc wszyscy bracia, by niedasizm poległ pierwszy, bo gdy przjdzie nam do starcia, nie będziemy pisać wierszy
Bez kagańca