Wybrany wątek opinii
Co zrobił dla elblążan senator Jerzy Wcisła. Tylko zdjęcia dla siebie.
Do moderacji
Odpowiedz
42
11
@Anna L. - No jakby sprawdzić możesz sama. Wybrany. To ma mandat do kolejne 4 lata.
Do moderacji
Odpowiedz
8
2
Pani Anno w punkt 🤣
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@Anna L. - A co zrobił dla ziemi elbląskiej POSEŁ Krasulski? SZEŚĆ kadencji w sejmie i NIC, ZERO.8 lat rządzili w kraju pełnią władzy, a chłop nawet żadnej interpelacji o Elblągu nie wniósł.
Do moderacji
Odpowiedz
7
5