Wybrany wątek opinii

Co zrobił dla elblążan senator Jerzy Wcisła. Tylko zdjęcia dla siebie.
Anna L. (2025.12.01)
@Anna L. - No jakby sprawdzić możesz sama. Wybrany. To ma mandat do kolejne 4 lata.
(2025.12.01)
Pani Anno w punkt 🤣
(2025.12.02)
@Anna L. - A co zrobił dla ziemi elbląskiej POSEŁ Krasulski? SZEŚĆ kadencji w sejmie i NIC, ZERO.8 lat rządzili w kraju pełnią władzy, a chłop nawet żadnej interpelacji o Elblągu nie wniósł.
Ploterek (2025.12.02)
Powrót do komentarzy