UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Anna L. - A co zrobił dla ziemi elbląskiej POSEŁ Krasulski? SZEŚĆ kadencji w sejmie i NIC, ZERO.8 lat rządzili w kraju pełnią władzy, a chłop nawet żadnej interpelacji o Elblągu nie wniósł.
Ploterek
@Anna L. - A co zrobił dla ziemi elbląskiej POSEŁ Krasulski? SZEŚĆ kadencji w sejmie i NIC, ZERO.8 lat rządzili w kraju pełnią władzy, a chłop nawet żadnej interpelacji o Elblągu nie wniósł.
Ploterek