UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wiem, że codziennie trasę pomiędzy Gdańskiem a Elblągiem pokonuje kilka tysięcy ludzi. Ta trasa mogła by już istnieć, gdyby pieniądze nie zostały utopione w przekopie mierzei.


Anuluj