Wybrany wątek opinii

W Gdańsku to w tych windach bezdomni śpią. Chcemy tego?
(2025.12.02)
Teraz, to pojechałeś! Powiedz na którym dworcu, kiedy, o której godzinie. Jest monitoring, to się sprawdzi. Za szerzenie fake news można się dochrapać...
Hanut (2025.12.02)
Powrót do komentarzy