Wybrany wątek opinii
W Gdańsku to w tych windach bezdomni śpią. Chcemy tego?
Do moderacji
Odpowiedz
2
5
Teraz, to pojechałeś! Powiedz na którym dworcu, kiedy, o której godzinie. Jest monitoring, to się sprawdzi. Za szerzenie fake news można się dochrapać...
Do moderacji
Odpowiedz
0
0