UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Przepraszam, że nie na temat, ale czy ktoś może powiedzieć, dlaczego sprzęt na otwartym basenie stoi bez zabezpieczenia w okresie zimowym???? Przecież to wszystko szlag trafi.
Oebeyeh
Przepraszam, że nie na temat, ale czy ktoś może powiedzieć, dlaczego sprzęt na otwartym basenie stoi bez zabezpieczenia w okresie zimowym???? Przecież to wszystko szlag trafi.
Oebeyeh