UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Przepraszam, że nie na temat, ale czy ktoś może powiedzieć, dlaczego sprzęt na otwartym basenie stoi bez zabezpieczenia w okresie zimowym???? Przecież to wszystko szlag trafi.

Oebeyeh

Anuluj