Wybrany wątek opinii

Uwaga na przygłupa, który nawierca opony w samochodach na Leśmiana. Proponuję założyć monitoring, jak i ja zrobiłam.
Ela W. (2025.12.02)
@Ela W. - Pewnie jakiś narkoman, bo tam takich nie brakuje. Siedzą w piwnicach, a w nocy wyłażą i niszczą.
(2025.12.02)
@Ela W. - Robi dobrą robotę dla wulkanizacji z tej ulicy.
Truso (2025.12.02)
Powrót do komentarzy