Wybrany wątek opinii
Uwaga na przygłupa, który nawierca opony w samochodach na Leśmiana. Proponuję założyć monitoring, jak i ja zrobiłam.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
@Ela W. - Pewnie jakiś narkoman, bo tam takich nie brakuje. Siedzą w piwnicach, a w nocy wyłażą i niszczą.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@Ela W. - Robi dobrą robotę dla wulkanizacji z tej ulicy.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0