UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak przeszkadza mi, że ludzie niszczą to co ładne, przeszkadza mi, że gdy wracam z córką do domu to widzę łysego, który powinien siedzieć w więzieniu, przeszkadza mi, że policja odwozi żony do pracy zamiast dbać o bezpieczeństwo.... itd. , itp....