Wybrany wątek opinii

Czytelnik pewnie jest już emerytem i nie musi wozić dzieci do szkoły i pewnie zapomial jak to już jest zapomniałem tylko dodać że trzeba z dziećmi pokonać jeszcze ruchliwa ulice
(2025.11.21)
My jak byliśmy dziećmi nikt nas nie wozil do szkoły tylko sami chodziliśmy i nie noszono za nami plecaków tak jak wy teraz za swoimi bąbelkami bo się spocą i zmęczą ale tylko do noszenia i sprzątania są leniwe ale żeby jechać do mcdonald albo kfc to skaczą jak pchły po pościeli!!!! A spacer dobrze im zrobi bo są tak grube że aż szok!!!!
(2025.11.22)
Powrót do komentarzy