Wybrany wątek opinii
Czytelnik pewnie jest już emerytem i nie musi wozić dzieci do szkoły i pewnie zapomial jak to już jest zapomniałem tylko dodać że trzeba z dziećmi pokonać jeszcze ruchliwa ulice
Do moderacji
Odpowiedz
2
9
My jak byliśmy dziećmi nikt nas nie wozil do szkoły tylko sami chodziliśmy i nie noszono za nami plecaków tak jak wy teraz za swoimi bąbelkami bo się spocą i zmęczą ale tylko do noszenia i sprzątania są leniwe ale żeby jechać do mcdonald albo kfc to skaczą jak pchły po pościeli!!!! A spacer dobrze im zrobi bo są tak grube że aż szok!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
7
0