Wybrany wątek opinii
najfajniej jest na ul. Nowowiejskiej, jedyny chodnik prowadzący do szkoły zastawiony samochodami (rodzice przywożą dzieci do szkoły) i dzieciaki od starowiejskiej idą po ulicy, policji tam nie widziałam nigdy aż się stanie tragedia.
Do moderacji
Odpowiedz
75
6
@dobra sąsiadka - Masz dużo czasu, stań i pilnuj, ale ty czekasz kiedy się stanie
Do moderacji
Odpowiedz
8
32
Niestety odkąd rzucono mi kamieniem w balkon nie zwracam już uwagi.
Do moderacji
Odpowiedz
8
5
chciałam ci powiedzieć że głowa nie jest tylko do noszenia czapki
Do moderacji
Odpowiedz
8
5
@dobra sąsiadka - Złożyć do zarządu dróg pismo żeby postawili znak zakazu zatrzymywania i problem zniknie, jak się zaczną sypać mandat. Tylko trzeba zebrać odpowiednią ilość osób, bo gorzej jak auta przeszkadzają tylko jednej góra dwóm osobom.
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
Najgłupsze jest to że znak stoi to jest park zakaz ruchu stoi policja i straż nie reaguje
Do moderacji
Odpowiedz
7
1
@dobra sąsiadka - Od 20.lat tak. bez tragedii
Do moderacji
Odpowiedz
0
0