Wybrany wątek opinii

najfajniej jest na ul. Nowowiejskiej, jedyny chodnik prowadzący do szkoły zastawiony samochodami (rodzice przywożą dzieci do szkoły) i dzieciaki od starowiejskiej idą po ulicy, policji tam nie widziałam nigdy aż się stanie tragedia.
dobra sąsiadka (2025.11.21)
@dobra sąsiadka - Masz dużo czasu, stań i pilnuj, ale ty czekasz kiedy się stanie
(2025.11.21)
Niestety odkąd rzucono mi kamieniem w balkon nie zwracam już uwagi.
dobra sąsiadka (2025.11.21)
chciałam ci powiedzieć że głowa nie jest tylko do noszenia czapki
Grażyna12 (2025.11.21)
@dobra sąsiadka - Złożyć do zarządu dróg pismo żeby postawili znak zakazu zatrzymywania i problem zniknie, jak się zaczną sypać mandat. Tylko trzeba zebrać odpowiednią ilość osób, bo gorzej jak auta przeszkadzają tylko jednej góra dwóm osobom.
(2025.11.21)
Najgłupsze jest to że znak stoi to jest park zakaz ruchu stoi policja i straż nie reaguje
Grażyna12 (2025.11.21)
@dobra sąsiadka - Od 20.lat tak. bez tragedii
(2025.11.23)
Powrót do komentarzy