UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@JAcuś - albo park albo park parking tu nigdy nie powstanie bo teren uznano za zabytkowy i jest pod kontrolą konserwatora zabytków kiedyś w tym miejscu był ogród botaniczny i rosły unikalne drzewa mało co już zostało wam młodzi do szcześcia widzę nic nie potrzeba tylko chlanie i marycha
Grażyna12