UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bez przesady! Zatoka jest bardzo często zajęta. A w niedziele i święta brakuje mnóstwa miejsc. Ktoś tu robi problem tam, gdzie go nie ma!!!

JAcuś

Anuluj