UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bez przesady! Zatoka jest bardzo często zajęta. A w niedziele i święta brakuje mnóstwa miejsc. Ktoś tu robi problem tam, gdzie go nie ma!!!
JAcuś
Bez przesady! Zatoka jest bardzo często zajęta. A w niedziele i święta brakuje mnóstwa miejsc. Ktoś tu robi problem tam, gdzie go nie ma!!!
JAcuś