UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tak przeszkadza mi, że ludzie niszczą to co ładne, przeszkadza mi, że gdy wracam z córką do domu to widzę łysego, który powinien siedzieć w więzieniu, przeszkadza mi, że policja odwozi żony do pracy zamiast dbać o bezpieczeństwo.... itd. , itp....