UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czytelnik pewnie jest już emerytem i nie musi wozić dzieci do szkoły i pewnie zapomial jak to już jest zapomniałem tylko dodać że trzeba z dziećmi pokonać jeszcze ruchliwa ulice


Anuluj