Wybrany wątek opinii

Bez przesady! Zatoka jest bardzo często zajęta. A w niedziele i święta brakuje mnóstwa miejsc. Ktoś tu robi problem tam, gdzie go nie ma!!!
JAcuś (2025.11.21)
@JAcuś - albo park albo park parking tu nigdy nie powstanie bo teren uznano za zabytkowy i jest pod kontrolą konserwatora zabytków kiedyś w tym miejscu był ogród botaniczny i rosły unikalne drzewa mało co już zostało wam młodzi do szcześcia widzę nic nie potrzeba tylko chlanie i marycha
Grażyna12 (2025.11.21)
Powrót do komentarzy