UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@dobra sąsiadka - Złożyć do zarządu dróg pismo żeby postawili znak zakazu zatrzymywania i problem zniknie, jak się zaczną sypać mandat. Tylko trzeba zebrać odpowiednią ilość osób, bo gorzej jak auta przeszkadzają tylko jednej góra dwóm osobom.