A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Tak samo jak finansowanie szkołom jakiś ogródków itp!!!! Są ważniejsze rzeczy np. Od 3 lat próbujemy złapać głosy na remont schodów przy Sadowej w stronę Bema i nic z tego nie wychodzi bo ważne jakieś ławeczki przy szkole, koncerty o inne bzdety!!!!
@Real - Dokładnie, proponuję zainteresować tą sprawę Prokuraturę, niech zbadają ten projekt i osoby głosujące.
Mam 62 lata i nigdy nie miałem łatwo a teraz ? Sami potrzebujący bo siedzą po 20 godz. na komórce, co nie potrafią nic samemu zrobić, tylko brać za darmo. Nie ! Dosyć okradania. Zlikwidować fundusz natychmiast...
Mamy wpływ na tyle na ile nie pozwolimy, aby wladza nas zniewoliła, a póki co naród lekko drzemie.... a władza robi co chce
@Real - Nie ma problemu, glosowałam na ten projekt i zrobilabym to kolejny raz, bo mimo tej nagonki nadal uważam, ze jest to ważny projekt, dla mnie dużo bardziej, niż schody czy chodniki.
Najlepiej na tym funduszu wychodzą pośrednicy bo biorą kasę publiczną w swoją kieszeń....
Znamy te wpływy i podziały podobnie jak fundusz Nie sprawiedliwości Ziobry ! Miliony nakradli i uciekli robiąc się przy okazji męczennikami i ofiarami politycznymi. To w elblągu działa podobnie !
Myślę, że za te pieniądze można by było zatrudnić dodatkowo logopedów w przedszkolach, bo teraz w przedszkolu x jest 50 dzieci i przypada na nich jeden logopeda. A tu mamy 600 tysięcy dla 50 osób??? Kpina !!!!! A skąd tyle głosów zebrała?? Pani bardzo namawiała na głosowanie na swój projekt. No cóż następnym razem pogonię. Budżet obywatelski w Elblągu to jakaś farsa od dawna.
Dyscyplina finansów publicznych - za wydawanie publicznych pieniędzy na pałę powinno się iść siedzieć - a władze miasta od lat trwonią miliony na "budżet obywatelski" z naszych podatków i pchają do kieszeni kolesi - jak to nazwać jak nie złodziejstwo? A za kradzież np samochodu o dużo niższej wartości już dawno "Kowalski" poszedłby do pierdla..
@Ggghh - A mnie z kolei dziwi jakim cudem ten projekt ponownie zdeklasował wszystkie inne ogólnomiejskie? W ubiegłym roku w ogóle go nie odnotowałem, w tym też jakoś nie zauważyłem masowej akcji zbierania głosów (w odróżnieniu od innych wniosków). To miło, że pośród 35 różnych projektów ponad 800 mieszkańców wsparło akurat ten przeznaczony dla 50 osób.
Zdecydowanie do zmiany !