UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tak samo jak finansowanie szkołom jakiś ogródków itp!!!! Są ważniejsze rzeczy np. Od 3 lat próbujemy złapać głosy na remont schodów przy Sadowej w stronę Bema i nic z tego nie wychodzi bo ważne jakieś ławeczki przy szkole, koncerty o inne bzdety!!!!


Anuluj