UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Najlepiej na tym funduszu wychodzą pośrednicy bo biorą kasę publiczną w swoją kieszeń.... Znamy te wpływy i podziały podobnie jak fundusz Nie sprawiedliwości Ziobry ! Miliony nakradli i uciekli robiąc się przy okazji męczennikami i ofiarami politycznymi. To w elblągu działa podobnie !